Cadillac klub Česká republika

Jaroslav Zvonař, zesnul velký otec Amerik

6. září 2005

Jarda Zvonař Kdo by neznal Jardu, vždy usmívajícího se sympaťáka ve stylovém obleku vždy dobře padnoucímu ke stylovému vozu. Je to pro nás všechny ohromná ztráta, která nás hluboce zasáhla a s odchodem Járy tu bude něco chybět. Už neuvidíme jeho rozzářený obličej vždy, když se mu podařilo rozšířit jeho sbírku, nepotkáme ho na srazu, nebudeme slýchat jeho báječné historky a neposedíme s ním u jednoho stolu u sklenky dobrého drinku.

Jarda za sebou ovšem nechal ohromný kus práce v podobě krásné sbírky historických amerik ale i obrovský odkaz v podobě lásky k těm správným autům, a tím nám předal sílu jít dál a pokračovat v jeho šlépějích. Jarda tu bude s námi a bude k nám navždy promlouvat skrze hluboký zvuk bublajících véosmiček a jeho usměvavou tvář si vždycky vybavíme, když nás osvítí lesk chromů Cadillaca.

Pohřeb

13. září 2005

Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře Pohřeb Jardy Zvonaře

Text: Marek Doubrava
Foto: Petr Bellinger

Naše akce 2005

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.