Cadillac klub Česká republika

Jizbice 2005

1. – 3. dubna

Cadillac klub ČR - fotka členů

Po dlouhé době plánů, po dlouhé době příprav a po dlouhé době napjatého očekávání to konečně přišlo. První sraz sezóny - Jizbice 2005.

Sraz, který otevírá novou sezonu, je vždy srazem nejdůležitějším a to nejen s ohledem na prvenství, ale i s ohledem na vysoký zájem již patřičně natěšených majitelů amerik, kteří přes zimu obvykle nedělají nic jiného, než se na své téměř členy rodiny chodí dívat do garáže a při setkání s kamarády o nich vypráví kdejakou veselou historku. To ovšem uspokojí jen pár týdnů a pak nezbývá nic jiného, než si každý den z kalendáře odtrhnout další list ke startu sezóny a začátku trávení štastných kilometrů za volantem.

Po zprávě o zrušení tradičního srazu US cars v Hluboké vzal Cadillac klub ČR a spřátelený klub ČKMAA vše na svá bedra a s odhodláním začala příprava na sraz, který měl být tím nejlepším ze všech zahajovacích srazů v historii. Pro zajištění úspěchu bylo pečlivě vybráno vhodné místo a zarezervováno příhodné počasí.

Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic

Rekreační středisko Jizbice pod horou Blaník, hluboké lesy, ticho a nádherné relaxační prostředí s veškerým zázemím. To vše jako by bylo stvořeno právě pro srazy tohoto typu. Každý si mohl vybrat své místo kde zaparkovat…

Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic

… u stromu, u jezírka, u chatičky na hřišti, či jen tak pod stromem.

Men at work (aneb Cadillac klub pracuje)

Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic

Pochopitelně tyto momentky jsou ryze modelové, předem připravené a samozřejmě vůbec neodpovídají realitě.

Protože bych mohl být v klubu bit, tak zde jsou tedy i fotky skutečně pracujících:

Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic

Sraz

A konečně fotky ze samotné srazu. Účast díky vhodné poloze místa i nádhernému počasí byla více jak hojná, a tak každý mohl obdivovat a prohlížet na 140 veskrze zajímavých amerik. K potěšení srdce a oka bylo i pár nových účastníků s velmi zajímavými vozy, u nás dosud neviděnými.

Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic

Spanilá jízda

Zlatý hřeb dne, spanilá jízda do 15 km vzdálené Vlašimi. Nekonečná kolona aut, zástupci zvědavců, zcela zablokovaná doprava a náměstí zaplněné k prasknutí. To byla naše spanilá jízda.

Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic

A nakonec ryze klubové momentky

Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic Fotka z Jizbic

Naše akce 2005

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.