Cadillac klub Česká republika

Cadillac na (Vodafone) párty

21. ledna 2006

V polovině ledna se konala ve výstavní hale v Letňanech velká párty. V rámci zásnub společností Oscar a Vodafone byli pozváni snad všichni zaměstnanci.

Jak se na známého operátora sluší, vše probíhalo ve velkém stylu a samozřejmě ve firemních barvách. Krásné hostesky v červených uniformách chodily po červených kobercích, červené víno teklo proudem, červený kaviár byl na všech stolech. A nechyběla ani auta. Vedle červeného Ferrari zde měl zastoupení i náš klub. Červený Cadillac de Ville z roku 1969 byl skutečným magnetem.

Když jsem o půl třetí ráno z párty odjížděl, bylo minus 8 a začínalo sněžit. Nebylo to právě nejlepší počasí na kabrio. Ale i téhle zimě se narovnává EKG a brzy odejde do věčných lovišť. A tak se těším, společně se všemi milovníky „véosmiček“ na teplo, slunce a společnou jízdu. Třeba na náš první sraz do Jizbic.

Vodafone párty Vodafone párty

Palko

Naše akce 2006

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.