Cadillac klub Česká republika

Svatba Petra Muka a Ctiborův růžový cadillac

1. dubna 2006

Cadillac a svatba k sobě prostě patří a určitě nebudu daleko od pravdy s tvrzením, že snad každý majitel cadillacu se alespoň jedné takové radostné události se svým miláčkem účastnil. Dodnes v klubu vzpomínáme na jedinou klubovou svatbu a kolonu cadillaců projíždějící Prahou.

Tentokrát se podíváme na svatbu Petra Muka. Obřad sice proběhl v Praze, ale hostina a svatební veselí se ihned poté rychle přesunuly na Moravu do Velké Bíteše. Důvod pro to byl jednoduchý, v Bíteši totiž žije jeden z našich členů, a sice Ctibor Veleba. I když, možná že tím pravým důvodem bylo to, že Bíteš je blízko jak Praze (odkud je ženich), tak Slovensku (odkud je nevěsta). Nicméně to není zase tolik důležité, jako vozový park celé svatby. Zatímco svatebčané cestovali autobusem, novomanželé si lebedili v pohodlí zadních sedaček Ctiborova růžového cadillacu. Zkrátka nepřišli ani svědci, kterým Ctibor poskytl svezení v Tatře 603 z roku 1966.

Ve Velké Bíteši samozřejmě proběhlo vše, co k velké svatbě patří, ať už mluvíme o jídle a pití, nebo o davech lidí. A nám teď už nic nebrání podívat se na několik fotek, na kterých uvidíte v plné kráse i Ctiborův 1959 Cadillac DeVille.

Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka Svatba Petra Muka

Text: Honza Sedláček
Foto: Zdeňka Velebová

Naše akce 2006

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.