Cadillac klub Česká republika

Prestige party v hotelu Holiday Inn

2. května 2006

Začátkem tohoto roku jsme vstoupili do Asociace společenských klubů a již na jaře přišla nabídka se náležitě představit. Kromě článku v časopisu Prestige jsme se zúčastnili i párty na oslavu jeho jarního vydání. Ta se konala v pražském hotelu Holiday Inn a pár fotek z akce vám nabízíme o kousek níže (kromě aut na nich uvidíte i Jirku, který si s Bárou Štěpánovou povídal o Cadillac klubu, a Pavla, který vyhrál v tombole... a pak se s námi nechtěl rozdělit).

Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn Prestige party v hotelu Holiday Inn

Honza Sedláček

Naše akce 2006

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.