Cadillac klub Česká republika

American Power Weekend v Halter Valley

Sluníčko ještě ani pořádně nevylezlo a už bylo jasné, že tahle sobota bude vyprahle horká. Na cestě se zvedal prach a přijíždějící za sebou nechávali vířicí oblaka. Zvířata dávno dostala nažrat a v Halter Valley se otvírala první putyka. Ve westernovém městečku poblíž Plzně se konal sraz amerik.

Propojení korábů amerických silnic a Divokého západu vždy slibuje velkolepou podívanou a v případě Halter Valley tomu nebylo jinak. Již od ranních hodin se městečko začalo plnit vozidly všech věkových kategorií a šerifovi začala dlouhá šichta přestřelkou s nebezpečnými bandity. Vyvrcholení, alespoň to automobilové, se však teprve chystalo. Od Písku se do Halter Valley šinula kolona amerik, která se svým příjezdem za zvuku dunivých bubnů postarala o fenomenální odstartování hlavního programu. Elvis Presley, ukázky kovbojských dovedností a ohnivá koňská show strhávali zájem diváků, který se v podvečer usměrnil k hromadnému odjezdu na spanilou jízdu Plzní.

Premiéra se vydařila. Do Halter Valley se přijela podívat americká vozidla od předválečných klasiků přes raritní kusy z padesátých a šedesátých let až po nejnovější modely. To vše doprovázené stovkami návštěvníků. A z toho plyne jediné, že se American Power Weekend v Halter Valley v Dnešicích u Plzně bude opakovat i roce 2007.

Video

Fotografie

Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley Halter Valley

Text: Honza Sedláček
Fotky: Petr Bellinger

Naše akce 2006

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.