Cadillac klub Česká republika

Postup pro získání průkazu historického vozidla

Vzhledem k neustálým spekulacím a dohadům, které vznikají z neinformovanosti, o celém postupu zařizování průkazu historického vozidla jsme se rozhodli uvést návod, jak postupovat pro jeho získání. Poznamenáváme, že je zde rozepsána verze, kdy jste členem některého z klubů historických vozidel.

Od října 2006 začal platit nový postup pro získání registračních značek HV. Veškerá agenda související s registrací a vydávánám RZ byla přesunuta z ministerstva dopravy na kraje. Každý majitel HV při postupu získávání RZ HV tak musí projít klubovou testací, dále testací u krajského testačního komisaře a poté na příslušném registračním místě dle bydliště zažádá o RZ. Pozor na změnu formátu fotografií na 6x9 cm !! Žádost o registraci bude doplněna po dodání z magistrátu.

Další informace o přihlašování historických vozidel najdete i na stránkách Federace klubů historických vozidel (FKHV).

Veteráni

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.