Cadillac klub Česká republika

PF 2007

Skončil nám rok 2006 a my doufáme že pro Vás to byl rok úspěšný. Co se týče hnutí kolem amerických vozidel, tak máme za sebou rok velice bohatý na události jak společenské, tak i na změny v legislativě provozu vozidel. Podařilo se uskutečnit několik super srazů a to nemluvím jen o srazech pořádaných nebo spolupořádaných naším klubem. Máme za sebou návštěvu mnohých zahraničních srazů, ze kterých bychom se chteli i poučit při pořádání našich srazů. Nemůžu jen chválit, vím že máme i spoustu restů, co se týče setkávání s našimi členy nebo aktualizací webu. Bohužel práce je mnoho a času málo. Doufejme že příští rok nebude tolik hektický a řadu problémů vyřeší. Ještě jednou Vám tedy všem přeji vše nejlepší, mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě a mnoho radosti s vašimy miláčky (a to nejen čtyřkolovými)

Chtěl bych rovněž poděkovat Chvalské základní škole, hlavně paní ředitelce a paním učitelkám výtvarné výchovy a samozřejmě všem dětem, kteří se podílely na výrobě originálních přání do nového roku. Bylo to i pro nás do poslední chvíle překvapení co udělají a jejich nápad vyrobit přání s motivem cadillaců technikou linoritu nás nadchl a myslím že se jim opravdu povedla. Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

PF2007 PF2007

PF2007 PF2007

PF2007 PF2007

GRG

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.