Cadillac klub Česká republika

Informace o klubu

Cadillac klub Česká republika byl založen v roce 2001 jako ryze amatérské uskupení přátel vozů Cadillac s cílem vzájemně si pomáhat, sdílet informace, pořádat akce a cíleně propagovat americké automobilové značky na území České republiky.

Postupem času s rostoucím know-how, rostoucí členskou základnou a povědomím o existenci klubu se v roce 2003 klub přetransformoval na plně profesionální občanské sdružení s vlastní právní subjektivitou. S návazností na tyto aktivity byl Cadillac klub Česká republika přijat do české Asociace klubů amerických vozidel (AKAV), která je členem hlavního sdružení Federace klubů historických vozidel v České republice (FKHV) podléhající přímo mezinárodní organizaci FIVA. Díky těmto členstvím a odborné způsobilosti byla našemu klubu udělena možnost vydávání registračních značek pro historická vozidla.

Cadillac klub Česká republika nemá žádnou spojitost s podobně znějícím Cadillac club Praha. Oba kluby spojuje pouze zájem o stejné vozy.

Cíle klubu

Aktivity klubu

Výhody členství

Povinnosti člena

Stanovy a přihláška

Sídlo klubu

Khodlova 1001/13
Praha 9 - Horní Počernice
193 00

Důležité kontakty

Prezident klubu

Předseda klubové testační komise veteránských vozidel

Propagace, PR, mediální zástupce klubu

Zakládající členové

Pokladník

Internetové stránky

Techničtí poradci (náhradní díly, technické problémy, konzultace apod.)

Klub

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.