Cadillac klub Česká republika

2001 Cadillac Seville STS

Majitel

Jméno:
Tomáš Winkler
Email:
tomas tecka winkler zavináč winhead tecka cz

Technické specifikace

Výrobce:
Cadillac, divize General Motors Corporation
Přesné označení modelu:
Cadillac Seville STS
Rok výroby:
2001
Motor:
V8 Northstar 4,6 L
Výkon:
224 kW / 305 HP
Další informace:
Vůz byl přivezen z Německa, určen jako služební vůz. Je v dobrém stavu, interiér velmi dobře udržovaný. Čeká ho nový lak a odstranění několika drobných závad.

Galerie

2001 Cadillac Seville STS 2001 Cadillac Seville STS 2001 Cadillac Seville STS 2001 Cadillac Seville STS 2001 Cadillac Seville STS 2001 Cadillac Seville STS 2001 Cadillac Seville STS 2001 Cadillac Seville STS

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.