Cadillac klub Česká republika

1998 Dodge Ram Van

Majitel

Jméno:
Petr Landsmann
Kontakt:
petr tečka landsmann zavináč seznam tečka cz

Technické specifikace

Výrobce:
Dodge, divize Chrysler Group LLC
Přesné označení modelu:
Dodge Ram Van
Rok výroby:
1998
Motor:
V8 318 CI (5300 ccm)
Výkon:
195 HP
Karosérie:
Sedmimístný van
Výbava:
Kompletně kožený interiér, elektricky rozkládací postel vzadu. V současnosti má navíc rezervu na zadních dveřích a 20"televizi s DVD.
Poznávací znak:
Má za sebou expedici "Vasteras 2011" bez ztráty jediné květinky se spotřebou 11.6 l/100 km.

Galerie

1998 Dodge Ram Van 1998 Dodge Ram Van 1998 Dodge Ram Van 1998 Dodge Ram Van 1998 Dodge Ram Van 1998 Dodge Ram Van 1998 Dodge Ram Van

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.