Cadillac klub Česká republika

Eldorádo, které nemá náladu jezdit (motor 350/5,7 V8 Oldsmobile F/I)

1979 Cadillac Eldorado Biarritz

Symptom

Startér točí, motor nechytá. Jen při prudkém sešlapování plynového pedálu má motor snahu naskočit. Dochází k detonacím v sání a výfuku.

Následky

Kvůli zpětným detonacím do sání dochází k prasknutí držáku vzduchového filtru a prostřelení středního dílu výfuku v jeho lemování.

Práce při detekci a opravě

Nyní máme jistotu v tom, že impuls posílaný ŘJ je krátký a diagnostikujeme samotnou ŘJ.

Nalezená závada v ŘJ

řídící jednotka řídící jednotka řídící jednotka řídící jednotka řídící jednotka

Marek Doubrava

1979 Cadillac Eldorado Biarritz

Opravy

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.