Cadillac klub Česká republika

1975 Dodge Monaco Station Wagon

Majitel

Jméno:
Petr Landsmann
Kontakt:
petr tečka landsmann zavináč seznam tečka cz

Technické specifikace

Výrobce:
Dodge, divize Chrysler Group LLC
Přesné označení modelu:
Dodge Monaco Station Wagon
Rok výroby:
1975
Motor:
V8 400 CI (6551 ccm)
Výkon:
195 HP
Karosérie:
Šestimístné kombi
Vyrobeno kusů:
V provedení BASE 1 547 kusů
Výbava:
Včetně originálního tažného zařízení
Poznávací znak:
Prozatím z 80% originální lak, původní interiér, motor, převodovka. Nastandardní údržba doložena knihou jízd i servisu. Vše funkční.

Galerie

1998 Dodge Monaco Station Wagon 1998 Dodge Monaco Station Wagon 1998 Dodge Monaco Station Wagon 1998 Dodge Monaco Station Wagon

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.