Cadillac klub Česká republika

1970 Plymouth Fury III. Convertible

Majitel

Jméno:
Petr Landsmann
Kontakt:
petr tečka landsmann zavináč seznam tečka cz

Technické specifikace

Výrobce:
Plymouth, Chrysler Group LLC
Přesné označení modelu:
Plymouth Fury III. Convertible
Rok výroby:
1970
Motor:
V8 6200 ccm
Karosérie:
Kabriolet
Míst k sezení:
6
Výbava:
Stahovací střecha s elektrohydraulickým pohonem, klimatizace, kožené čalounění
Další informace:
Plymouth Fury bylo ve verzi sedan jedno z nejpoužívanějších vozidel americké policie,ale v tomto atraktivním provedení convertible bylo v počtu vyrobených kusů na úplně opačném konci s počtem pouhých 1952 kusů. Není sice luxusně vybaveno, ale elektrohydraulickou střechu a klimatizaci má. Je po kompletní renovaci karoserie a interiéru v pravé kůži dle dobových podkladů. V čechách je v provozu od roku 2005 a mezi komunitou nadšenců UScars je nazývám " Limetka" podle odstínu laku.

Galerie

1970 Plymouth Fury III. Convertible 1970 Plymouth Fury III. Convertible 1970 Plymouth Fury III. Convertible 1970 Plymouth Fury III. Convertible

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.