Cadillac klub Česká republika

1966 Chrysler Newport Town Country

Majitel

Jméno:
Petr Landsmann
Kontakt:
petr tečka landsmann zavináč seznam tečka cz

Technické specifikace

Výrobce:
Dodge, divize Chrysler Group LLC
Přesné označení modelu:
Chrysler Newport Town Country
Rok výroby:
1966
Motor:
V8 7200 ccm
Výkon:
350 HP
Výroba:
6 960 kusů
Karosérie:
Devítimístné kombi
Výbava:
Na dobu vzniku až neskutečná, klimatizace, sedadla i okna v elektrice, výkonný motor 440cui 350 HP, plnohodnotná střešní zahrádka. Původní čalounění ve vynikající kondici.
Další informace:
Málo vyráběný model kombi ve velmi nadstandartní příplatkové výbavě je poměrně vzácný. Američané spíše využívali pickupů než verze kombi a z tohoto důvodu se i velmi málo vozů dochovalo. Neskutečně pohodlná a překvapivě i velice svižná jízda překvapí nejednoho znalce.

Galerie

1966 Chrysler Newport Town Country 1966 Chrysler Newport Town Country 1966 Chrysler Newport Town Country 1966 Chrysler Newport Town Country 1966 Chrysler Newport Town Country 1966 Chrysler Newport Town Country

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.