Cadillac klub Česká republika

1963 Imperial Crown 4-door HT

Majitel

Jméno:
Petr Landsmann
Kontakt:
petr tečka landsmann zavináč seznam tečka cz

Technické specifikace

Výrobce:
Imperial, Chrysler Group LLC
Přesné označení modelu:
Imperial Crown 4-door HT
Rok výroby:
1963
Motor:
V8 413 CUI (6760 ccm)
Karosérie:
Sedan bez středového sloupku
Výbava:
Na dobu vzniku až neskutečná, duální klimatizace, sedadla, okna, anténa v elektrice. Kompletně původní (čalounění sedadel opraveno), stav ve vynikající kondici.
Další informace:
Imperial je dnes již málo známá značka, používaná pro luxusní vozy koncernem Chrysler. Zanikla v roce 1974. Neskutečně pohodlná a svižná jízda okouzlila nejednoho původního majitele, ale pro svou vysokou pořizovací cenu jich bylo vyrobeno pouze 6960 kusů.

Galerie

1963 Imperial Crown 4Door HT 1963 Imperial Crown 4Door HT 1963 Imperial Crown 4Door HT 1963 Imperial Crown 4Door HT 1963 Imperial Crown 4Door HT 1963 Imperial Crown 4Door HT 1963 Imperial Crown 4Door HT

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.