Cadillac klub Česká republika

Cadillac klub opět kontroluje

21. dubna 2012

Tak jako každý rok, i letos uspořádal Cadillac klub ČR pravidelnou kontrolu aut svých členů na stanici technické kontroly. Sešla se řada aut - od starších, která potřebují protokol pro veteránskou testaci po novější, která jsou používána v běžném provozu.

Kontroly probíhaly v sobotu 21. dubna na STK TÜV-NORD v Praze na Černém Mostě. I pro techniky STK se jedná o zajímavé zpestření (soudě podle jejich reakcí jim moc často objem motoru 8,2 litru někdo nehlásí). V takové atmosféře se i o dostatcích a nedostatcích diskutuje daleko snadněji.

Cílem prohlídky je protokol nutný pro testaci historického vozidla. Jízdu „technickou“ však absolvovaly i novější klubové vozy. Lépe je odhalit závady dříve, než až na cestě. Asi všichni máme stejnou zkušenost.

Z pohodové akce zakončené společným obědem a tlacháním jsme pro vás připravili několik fotografií. Třeba se příští rok také přidáte.

Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK Cadillac klub na STK

Text: Honza Kalíšek
Fotografie: Mirek Ježek, Honza Thér

Naše akce 2012

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.