Cadillac klub Česká republika

Prohlídky vozidel v STK TRILOBIT REAL

Kdy: sobota 24. 4. 2010, hromadný sraz v 9.00
Kde: Praha, STK TRILOBIT REAL, s.r.o. (pobočka Tuklaty), Hlavní 182, Tuklaty

Sezona nám klepe na dveře... a s tím souvisí i otázka Je váš Cadillac zdráv? Víte to jistě? Potřebujete potvrzení o technickém stavu vašeho miláčka na nezbytnou retestaci? To vše je možné spáchat při společné prohlídce vozidel v STK TRILOBIT REAL.

Program:

Nutné! … všichni zájemci se předem musí registrovat a to buď telefonicky nebo mailem. Vozidla bez objednání nebudou porohlédnuta.

Kontakt pro registrace:
Marek Doubrava
tel.: 777 155 150
mail: marek@cadillac.cz

Reportáž z roku 2007
Reportáž z roku 2006

Naše akce 2010

Nahoru

(c) 2005-2016 Cadillac klub Česká republikawww.cadillac.czcadillac@cadillac.cz

Cadillac klub na ČR Facebooku, USMotors - magazín nejen o amerických autech

 

Stránky provozuje spolek Cadillac klub Česká republika, z. s. Cadillac klub Česká republika není provozován společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Tyto stránky nejsou provozovány společností Generals Motors LLC ani jinými jejími spolupracujícími subjekty. Slova "Cadillac" jsou použita pouze k identifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Všechny ostatní obchodní značky a jména jsou majetkem jejich vlastníků a jsou použity pouze k identifikaci produktů, a neoznačují nějaké příbuzenství nebo spojitost mezi stránkami a majitelem obchodní značky. Tyto stránky jsou určené pouze k informaci pro členy a příznivce Cadillac klubu Česká republika. Informace na těchto stránkách vyjadřují názory individuálních osob, které nemají odpovědnost za použití těchto informací.